• aborcjaczechyGP

  • Posizione:
    Czechy

Descrizione dell'utente

Aborcja Czechy - opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w naszej klinice.

Aborcja Czechy GynPrivat - gwarantujemy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają nam na świadczenie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonujemy na miejscu.

Wykonanie usunięcia ciąży w Czechach jest legalne (oczywiście, z dotrzymaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Stawiamy na bardzo wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje skazania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.